آراد برندینگ
خانه / کاپشن و شلوار کار / تولیدی لباس کار کاپشن و شلوار | تولید کننده انواع پوشاک صنعتی باکیفیت در کشور

تولیدی لباس کار کاپشن و شلوار | تولید کننده انواع پوشاک صنعتی باکیفیت در کشور

تولیدی لباس کار کاپشن و شلوار از پارچه های مختلفی برای دوخت این نوع از لباس ها استفاده می کنند. تولید کننده انواع پوشاک صنعتی با کیفیت در کشور می کوشد تا با در نظر داشتن شرایط کارگران، محصول را به بازار عرضه کند.

می توان این نوع از پوشاک را از شهرهای گوناگونی خریداری کرد. لباس کار کاپشن و شلوار را عموماً فروشگاه هایی عرضه می کنند که به طور تخصصی کارشان در همین رابطه است. در این فروشگاه های می توان انواع لباس کار را خریداری کرد. این مغازه ها به نام تجهیزات ایمنی معروف هستند.

تولیدی لباس کار کاپشن و شلوار | تولید کننده انواع پوشاک صنعتی باکیفیت در کشور

کارخانه تولید کننده لباس کار باکیفیت در کشور

کارخانه تولید کننده لباس کار باکیفیت در کشورکارخانه تولید کننده لباس کار با کیفیت در کشور، با استفاده از مرغوب ترین جنس ها، اقدام به دوخت این البسه می کند. اگر سری به بازار بزنید، متوجه می شوید که لباس کار در برندها و کیفیت های گوناگونی عرضه می شوند. از این میان قادر خواهید بود که به فروشگاه های معتبر مراجعه کرده و با کیفیت ترین نوع البسه کار را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید.

کارخانه های تولیدی، لباس های کار را در طرح ها، رنگ ها، کیفیت ها و اندازه های متفاوتی روانه بازار می نمایند. هر کسی در هر شغلی که مشغول است، می تواند لباس کار ویژه خود را پیدا کند. تولیدی لباس کار کاپشن و شلوار‬‎ می کوشد از طریق دفاتر فروش خود، محصولاتش را ارائه دهد.

قیمت روز کاپشن و شلوار کار

قیمت روز کاپشن و شلوار کارقیمت روز کاپشن و شلوار کار در بازار گوناگون است که این به کیفیت و نوع دوخت آن بستگی دارد. با مراجعه به فروشگاه های مختلفی که در این عرصه فعالیت می کنند، می توانید قیمت کاپشن و شلوار کار را در مدل های متنوعی به دست آورید.

در این جا به چند نمونه از قیمت های این مدل از لباس کار اشاره می شود:

  • کاپشن و شلوار مهندسی با قیمت: ۱۰۳۰۰۰ تومان
  • کاپشن و شلوار کار با قیمت: ۹۹۰۰۰ تومان
  • کاپشن جلیقه ای مردانه با قیمت: ۱۶۱۰۰۰ تومان
  • شلوار کار ساده با قیمت: ۴۲۰۰۰ تومان

نمایندگی فروش بهترین مارک لباس کار خارجی

نمایندگی فروش بهترین مارک لباس کار خارجینمایندگی فروش بهترین مارک لباس کار خارجی را می توان از مراکز خرید این مدل از البسه پیدا کرد. این نمایندگی ها مارک های معروف در این حوزه را به فروش می رسانند که می توان از این برندهاا نام برد:

  • مارک لباس کار خارجی دیکیز
  • برند تولیدی ست ورک
  • برند تولیدی کاترپیلار
  • برند تولیدی یونیکس
  • و …

خریدار لباس کار مارک می تواند به نمایندگی های این برندها در شهرهای گوناگون ایران مراجعه کرده و از آنان خرید خود را انجام دهد. فروش کاپشن و شلوار کار برندهای مطرح از طریق اینترنت هم انجام می شود.

بازرگانی مدل های متنوع کاپشن و شلوار کار ایرانی

بازرگانی مدل های متنوع کاپشن و شلوار کار ایرانیمدل های متنوعی از کاپشن و شلوار کار ایرانی در بازار وجود دارد که در کل می شود آنان را به یکسره و جدا از هم تقسیم بندی کرد. این مدل از لباس کارها به دلیل کارایی بالایی که دارند، از خرید و فروش خوبی برخوردار می باشند.

در بیشتر کارخانه های کشورمان که شمارشان اندک هم نمی باشد، مدل های گوناگونی از پوشاک کار تولید می شود. آنان برای رونق بخشیدن به بازار و از طرف دیگر، تنوع بیشتر، کاپشن و شلوار کار را در انواع مختلفی به بازار عرضه می نمایند.

بزرگترین کشورهای وارد کننده لیاس کار به ایران

بزرگترین کشورهای وارد کننده لیاس کار به ایرانشرکت های بازرگانی از کشورهای مختلفی لباس کار را وارد کشور می کنند. عمدتاً این لباس ها از کشورهای چین و ترکیه وارد می شود که هر یک از آنان دارای کیفیت های مختلفی هستند.

با مراجعه به مراکز خرید و فروش می توان در برندهای گوناگونی لباس کار را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. در کنار این کشورها شرکت های وارد کننده این مدل از لباس را از مارک های معروف آمریکایی و ژاپنی هم وارد می کنند که اغلب از بازارهای کشورهای همسایه خریداری کرده و وارد می کنند.

جهت مشاوره رایگان و خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09903335423
آدرس کانال: lebasskar@
آدرس سایت جهت دیدن نمونه محصولات: aminkar.ir
پست الکترونیکی: aminkar.ir@gmail.com
آدرس اینستاگرام: amindoukht@

مطلب پیشنهادی

قیمت کاپشن و شلوار کار | تولید وسایل ایمنی کار با نازل ترین قیمت ها

اولین و مهمترین موضوع مورد بحث برای هر فعالیت، ایمنی است. ابتدا ایمنی سپس کار، این مهم باعث رونق بخشیدن به بازار وسایل ایمنی و لباس های کار از جمله کاپشن و شلوا

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ